Yol geçişleri ve kaldırım tamiratı devam ediyor

1Alaca Belediyesi, alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Elektirik tellerinin yer altına alınması çalışmaları esnasında yaşanan kaldırım ve yol bozuklukları belediye ekiplerince tekrar asfaltlanarak tamiratı yapılıyor.
Belediye ekiplerince vatandaşların mağdur olmamaları için kaldırım ve yol geçişleri hızlı bir şekilde onarma işlemleri sürüyor.
Ankara yolunda yapılan çalışmalar ayrıca terminal girişleri, Yüksekokul önü, Yozgat yolu, Günhan Mahallesi, Çorum Caddesi çevresinde belediye ekiplerince tamirat çalışmaları yapılıyor. Belediye başkan Yardımcısı Yusuf Büküş, “Belediye olarak seçimler öncesinde projelerimiz arasında elektrik tellerini yer altına alacağımızın sözünü vermiştik. Bugün bu sözümüzü yerine getiriyor ve çalışmalarımızı hızlı bir şekilde YEDAŞ ile birlikte sürdürüyoruz. Elektirik direkleri ortadan kaldırılarak teller yer altına alındığında ilçemizde oluşan görüntü kirliliği de ortadan kalkmış olacak. Bu süre içerisinde vatandaşlarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü anlayışlı olmalarını talep ediyoruz. Bizler ilçemizin daha güzel görünmesi ve yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Comments are closed.