Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz, Salim Uslu’yu ziyaret etti

salim usluyu ziyaretBelediye Başkanı Muhammed Eyvaz, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu makamında ziyaret ederek, “Sosyal Güvenlik Merkezi binasının 2015 yılında yapımına başlanacak olmasından dolayı son derece mutluyuz. Destek ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Yaklaşık bir yıl önce Alaca Belediyesi Meclisinde alınan kararla yer tahsis gerçekleştirilen Sosyal Güvenlik Kurumu binasının yapımı Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’nun girişimleri sonucu 2015 yılı yatırım programına alınarak ihale ediliyor.

Bütçesi hazırlanan ve yeni yapılan Belediye otoparkının yanına yeri tahsis edilen SGM binasının yatırım programına alınarak ihale tarihinin belli olduğu müjdesini veren Milletvekili Uslu, hükümet olarak Çorum için yatırımların artarak devam ettiğini söyleyerek, “Alaca Sosyal Güvenlik Merkezimiz Günhan Mahallesinde 643 m2 arsa üzerinde bodrum zemin ve birinci kattan oluşan 495 m2 kullanım alanından oluşacaktır. İnşaatın başlamasıyla 200 gün içerisinde tamamlanması planlanmaktadır. 04.12.2014 Perşembe günü ihalesi yapılacak olan Alaca Sosyal Güvenlik Merkezimin hayırlı olsun. Yer tahsisini sağlayan Belediye Başkanımıza ve Meclis üyelerimize, katkı veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımıza, SGK Başkanımız ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Comments are closed.