Başkan Şaltu’ya ziyaretler

Ticaret Bakanlığı Ticaret Uzmanı Ramazan Işık ve Ankara Adliyesi Hakimlerinden Yasin Arslan, Alaca Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Işık ve Arslan, Başkan Şaltu ve Başkan Yardımcısı Arslan ile bir süre sohbet etti. Alaca Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Arslan, nazik ziyaretlerinden dolayı Ticaret Bakanlığı Ticaret Uzmanı Ramazan Işık ve Ankara Adliyesi Hakimlerinden Yasin Arslan’a teşekkür etti.

Ankara’da oturan Çorumlulardan ziyaret

Ankara’da oturan Çorumlular Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu’yu makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü. Şaltu, “Ankara Etimesgut’ta oturan Çorumlular İsa Çalur, Hasan Asık ve Şakir Iğnak’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Hemşehrimiz Durak Kaya’dan ziyaret

Isparta Yalvaç Jandarma Komutanı hemşehrimiz Durak Kaya, Alaca’yı ziyaret etti. Alaca’nın yetiştirmiş olduğu değerlerden olan Isparta Yalvaç’ta Jandarma Komutanı hemşehrimiz Durak Kaya, Alaca Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Arslan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Yardımcısı Arslan, Durak Kaya’ya nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Vali İsmail Fırat’tan ziyaret

Bir dönem ilçemizde Kaymakamlık yapan daha sonra ise Vali olan İsmail Fırat ilçemizi ziyaret etti. Alaca Belediyesinde Başkanlarımızla görüşen Fırat çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkanımız Halil İbrahim Şaltu, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Comments are closed.